Polskie Towarzystwo Nefrologi Dziecięcej

Upowszechniamy wiedzy o chorobach nerek u dzieci i młodzieży i sposobach leczenia, podnosimy kwalifikacje i poziom naukowy lekarzy, dbamy o przestrzeganie zasad deontologii lekarskiej, reprezentujemy nefrologię dziecięcą i pokrewne dziedziny, popularyzujemy ich osiągnięcia na forum krajowym i zagranicznym, organizujemy współpracę pomiędzy ośrodkami krajowymi i zagranicznymi, chronimy prawa nefrologów dziecięcych oraz zrzeszonych pracowników dyscyplin pokrewnych.

Zobacz nasz statut
« Powrót

XIX GDAŃSKIE WARSZTATY NEFROLOGICZNE ‘2023

04 czerwca 2023 08:53
W dniach 2-3 czerwca 2023 jak od wielu lat mieliśmy przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w Gdańskich Warsztatach Nefrologicznych.
 
Jak zawsze Warsztaty były okazją do wysłuchania wspaniałych wykładów, raportów z prowadzonych badań wieloośrodkowych i propozycji nowych projektów.
Wszystko to w pięknym Gdańsku, we wspaniałej atmosferze sprzyjającej rozwojowi naukowemu i zawieraniu nowych znajomości.
 
Wielkie podziękowania i gratulacje dla Pani Profesor Aleksandry Żurowskiej, dr Ilony Chudzik i całego Zespołu Katedry i Kliniki Pediatrii, Nefrologii i Nadciśnienia Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego za idealnie skomponowany program, perfekcyjną organizację i stworzenie kolejny raz niezwykłego klimatu Warsztatów.