Polskie Towarzystwo Nefrologi Dziecięcej

Upowszechniamy wiedzy o chorobach nerek u dzieci i młodzieży i sposobach leczenia, podnosimy kwalifikacje i poziom naukowy lekarzy, dbamy o przestrzeganie zasad deontologii lekarskiej, reprezentujemy nefrologię dziecięcą i pokrewne dziedziny, popularyzujemy ich osiągnięcia na forum krajowym i zagranicznym, organizujemy współpracę pomiędzy ośrodkami krajowymi i zagranicznymi, chronimy prawa nefrologów dziecięcych oraz zrzeszonych pracowników dyscyplin pokrewnych.

Zobacz nasz statut
« Powrót

Postępy w nefrologii i transplantologii dziecięcej – Benefis Profesora Ryszarda Grendy

17 lipca 2023 00:41

Szanowni Państwo,

 

Zapraszamy do udziału w konferencji „Postępy w nefrologii i transplantologii dziecięcej – Benefis Profesora Ryszarda Grendy”, która odbędzie się 22 września 2023 w Instytucie „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. W trakcie spotkania zaprezentowanych zostanie 10 wykładów plenarnych i 4 doniesienia oryginalne. Spikerami na konferencji będą wybitni nefrolodzy, transplantolodzy i chirurdzy współpracujący z naszą Kliniką od wielu lat. Tematy wykładów i doniesień to podsumowanie najważniejszych wydarzeń w nefrologii i transplantologii dziecięcej które miały miejsce w ostatnich dekadach. Ze względu na udział gości zagranicznych, konferencja będzie prowadzona w formule dwujęzycznej – polsko-angielskiej. Dla zainteresowanych uczestników, którzy nie będą mogli być osobiście na konferencji planowane jest prowadzenie transmisji on-line.

 

Wstęp na konferencję jest wolny – ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy jednak o wcześniejsze rezerwacje na stronie internetowej wydarzenia: www.postepywnefrologii.medius.com.pl.

Do zobaczenia w Warszawie!


Komitet Organizacyjny Konferencji:

Mieczysław Litwin

Wioletta Jarmużek

Łukasz Obrycki