Aktualności

Warsztaty Młodych Nefrologów

W związku ze zbliżającym się VII Zjazdem Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej w Łodzi chcielibyśmy serdecznie zaprosić Młodych Naukowców zainteresowanych nefrologią dziecięcą do udziału w Warsztatach Młodych Nefrologów.

Tegoroczne Warsztaty Młodych Nefrologów to okazja do pogłębienia wiedzy z zakresu powstawania, rozpoznawania oraz sposobów leczenia wad układu moczowego. Podobnie jak w zeszłym roku ogłosiliśmy konkurs na prezentacje przypadków związanych tym razem z tematem wad układu moczowego. Osoby, których prace zostaną wybrane do zaprezentowania trakcie warsztatów, mogą ubiegać się o refundację części opłaty zjazdowej przez Zarząd PTND. O szczegółach zostaną powiadomione oddzielną korespondencją.

Prace należy nadesłać na adres : mduklas@gumed.edu.pl. Ostateczny termin nadsyłania prac został wydłużony do 15/04/2015. Warsztaty Młodych Nefrologów to okazja do promowania specjalizacji w dziedzinie nefrologii dziecięcej . W trakcie spotkania młodzi lekarze będą mieli okazję spotkaćsię z rówieśnikami z innych ośrodków oraz zapoznać się z informacjami dotyczącymi programu i przebiegu specjalizacji.

Serdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniu.